niedziela, 14 marca 2010

Obfocone candy.....


Obiecane w końcu fotki mojego candy są :). Jedno z serduch oraz


malutki dodatek powędruje jutro do mordki, która złapała 5000 :).
Drugie serducho oraz dodatek poniżej powędruje do osoby którą wylosuję 21 marca. Zapisywać można się TUTAJ . ( Zawieszki mają ok 35cm długości a samo serducho ok 17cmx12cm)
Nowością na moim blogu, jest zakładka ' jak to jest zrobione' znajdująca się na samym dole w bocznym pasku. Zamierzam sukcesywnie dodawać linki do ciekawych robótek, dzięki temu będą pod ręką.

I oczywiście muszę się pochwalić wygranym candy u Katriny . strasznie się cieszę i nie mogę doczekać aż dostanę w swoje łapki te wszystkie wspaniałości. Szczególnie cieszę się z notesika 'ważne daty' - Zawsze odkładałam na potem zroobienie podobnego..... teraz już nie muszę :)
Katrino- jeszcze raz baaaaaaaaaaaaaardzo ci dziękuję. A to jeszcze nie wszystko, zostałam również zaproszona do współtworzenia bloga 'Kwiat Dolnośląski' Jest to dla mnie baaaaardzo duże wyróżnienie i nowe wyzwanie :) - cieszę się niesamowicie....

2 komentarze:

 1. Ewuniu, serdecznie gratuluję wygranej oraz nowego wyzwania jakim jest współtworzenie bloga, należy Ci się bez dwóch zdań, podziękowanie za przesyłkę na moim blogu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj w gronie dolnośląskim!!! Mam nadzieję, że już niebawem się zobaczymy? :-)

  Candy cudne, dołączam się, bo kocham mech...

  Kula będzie wyglądała fantastycznie w mchu, myślę, że i jajka styropianowe również. Ja jednak zawsze mam problem, jak go przykleić :-(
  Pozdrawiam wiosennie :*

  OdpowiedzUsuń